Lubań, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. rozliczenia produkcji

Wykroty

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego Klienta producenta zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych z terenu Wykrot poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: SRP/WKT
Miejsce pracy: Wykroty
Główne obowiązki na stanowisku:
- Przeprowadzanie rozliczeń produkcji oraz analiza składników wyceny produkcji w toku
- Kontrola i analiza stanu wyrobów gotowych
- Ustalanie kosztów ewidencyjnych produkcji w toku oraz wyrobów gotowych
- Rozliczanie zleceń produkcyjnych
- Opracowywanie sprawozdań dla potrzeb GUS
- Prowadzenie dokumentacji rozliczania produkcji dla celów księgowych
- Aktualizowanie oraz analiza danych w systemie ERP
- Sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnej
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne
- Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Dobra znajomość księgowości materiałowej i podstawowych zasad przebiegu procesów produkcyjnych
- Bardzo dobra znajomość systemów klasy ERP (mile widziana znajomość ABAS)
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Dobra znajomość MS Office (Excel)
- Wysoce rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i zaangażowanie

Oferujemy:

- Ambitną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: legnica@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Luty, 2012  11:13

Identyfikator: 378907

Wyświetleń: 2427